P-bon

​​​​​​​Op zoek naar een leuk cadeau voor je broer, collega of vriend(in)? Met de P-bon zit je altijd goed! 

De P-bon is een lokale cadeaucheque. De voordelen:

  • Je ondersteunt de lokale handelaars van Puurs-Sint-Amands
  • 24/7 online verkrijgbaar, maar ook aan de gemeentelijke balies
  • Je winkelt dicht bij huis
  • Je hebt een ruime keuze
  • Bedrag kan bij verschillende handelaars worden gespendeerd
  • De handelszaken zijn met de fiets bereikbaar. Verkies je toch de auto? Dan vind je in Puurs-Sint-Amands voldoende parkeergelegenheid.

Naast de vrije keuze voor welk bedrag je de P-bon wenst op te laden, staat het de ontvanger van de P-bon ook vrij over hoeveel aankopen hij het saldo van zijn P-bon wenst te spreiden.​

Je kan bij onderstaande handelszaken en marktkramers met je P-bon terecht:​​

AD Delhaize Puurs-Sint-AmandsDorpshart 30Puurs-Sint-Amandsadpuurs@gmail.com
AD Delhaize Sint-AmandsBorgstraat 38Puurs-Sint-Amandsad.st-amands@skynet.be
Aneta Pohlova - NanetLiezeledorp 114Puurs-Sint-Amandsaneta.nanet@gmail.com
Apotheek Delang WinkelstraatWinkelstraat 14Puurs-Sint-Amandsapotheek.winkelstraat@skynet.be
Apotheek Maes LouisetteLiezeledorp 84Puurs-Sint-Amandsinfo@apotheekmaesliezele.be
Apotheek Verstuyft-VervaeleHoogstraat 2Puurs-Sint-Amandsapotheekverstuyft@gmail.com
B&B 't FierkantjeFierkensstraat 14Puurs-Sint-Amandsmoens.marc@telenet.be
B&B Villa TartineOverheide 62Puurs-Sint-Amandstine@villatartine.be
Bar BruurRuisbroekdorp 34Puurs-Sint-Amandszinomeeus@hotmail.com
Barista OscaaarLiezeledorp 68aPuurs-Sint-Amandsbarista.oscaaar@icloud.com
Beautycenter Hildede Buisseretlaan 7Puurs-Sint-Amandshilde.vanhovehilde@gmail.com
Beenhouwerij MuyshondtPalingstraat 4Puurs-Sint-Amandsstefan.muyshondt@telenet.be
BellisimoWekelijkse markt PuursMarktkramerginovanmeer@gmail.com
Bistro 31Schaafstraat 31Puurs-Sint-Amandsinfo@bistro31.be
Bistro Lara LouiseOude Kerkstraat 16Puurs-Sint-Amandsmichelehoutekamer@gmail.com
BloomGroenstraat 97Puurs-Sint-Amandsdaviddeboeck1@gmail.com
Brasserie VrededaalKalfortdorp 1Puurs-Sint-Amandsinfo@brasserievrededaal.be
BrasseriejoPullaar 222Puurs-Sint-Amandsinfo@brasseriejo.be
BrooXFortbaan 1Puurs-Sint-Amandsinfo@broox.be
Café CoolhemCoolhemstraat 1Puurs-Sint-Amandscafecoolhem@gmail.com
Café d’OEmile Verhaerenstraat 14Puurs-Sint-Amandsinfo@cafedo.be
Café De WaggelHeidestraat 206Puurs-Sint-Amandscuytwim@skynet.be
Cheesy DreamRomain Steppestraat 56Puurs-Sint-Amandsinfo@cindikuur.be
Cindi Kuur schoonheidsinstituutKaardijk  101Puurs-Sint-Amandsinfo@cindikuur.be
COCOHoogstraat 25CPuurs-Sint-Amandskompact.puurs@gmail.com
Coiffure ContrastWillem De Vochtstraat 4Puurs-Sint-Amandscoiffure_contrast@hotmail.com
Coiffure Pe'cassRobert Verbelenstraat 4Puurs-Sint-Amandspecass.puurs@skynet.be
Comfort CompanyHoek ten Eiken 30Puurs-Sint-Amandsinfo@comfortcompany.be
Creatief Bureau De MoestuinKattestraat 101Puurs-Sint-Amandskoen@creatiefbureau.be
De Bock EddyWinkelstraat 63Puurs-Sint-Amandsinfo@debocktuinmachines.be
De GeschenktuinBuisstraat 43aPuurs-Sint-Amandsracketservice@hotmail.com
De MesmaekerWekelijkse markt PuursMarktkramerpaul.demesmaeker@telenet.be
De PuntzeefKalfortdorp 1Puurs-Sint-Amandsinfo@depuntzeef.be
De Wolf opticiensHeilig Hartplaats 1Puurs-Sint-Amandspuurs@dewolfopticiens.be
DEKOLForum 9Puurs-Sint-Amandsinfo@dekol.be
DémultexWekelijkse markt PuursMarktkramersigrid.de.boeck@telenet.be
Den AmandusAmandusdreef 1Puurs-Sint-Amandsivan.vanpuyvelde@gmail.com
Den Dorstige Duiker Lippelodorp 38Puurs-Sint-Amandsflupstra@gmail.com
Doubie'sHeikant 32Puurs-Sint-Amandsinfo@doubies.be
Dries Degrande Video ProductionsDonkstraat 70Puurs-Sint-Amandshi@driesdegrande.com
Eco-bikesLichterstraat 49Puurs-Sint-Amandsinfo@ecobikes.be
Eetcafe De MouterijBreendonkdorp 95Puurs-Sint-Amandseetcafedemouterij@gmail.com
Elektro Service MoonsGuido Gezellelaan 46Puurs-Sint-AmandsMoons.danny@gmail.com
Emile VKaai 24Puurs-Sint-Amandsivan.delcroix@hotmail.com
Escape Fort LiezeleSchipstraat 97Puurs-Sint-Amandstom_de_decker@hotmail.com
Fairynails & BeautyAchterhoefweg 15Puurs-Sint-Amandskaren@fairynails.be
Fietsen BrysHoogstraat 27Puurs-Sint-AmandsInfo@fietsenbrys.be
Fietsen DannyRijweg 110Puurs-Sint-Amandsfietsen.danny@gmail.com
Fietsen Van Achter ChristopheKerkhofdries 7Puurs-Sint-Amandsvanachterchristophe@skynet.be
Fitness LombrizLiezeledorp 51Puurs-Sint-Amandsinfo@lombriz.be
FleuriKoningsvelden 18Puurs-Sint-Amandsinfo@fleuri.be
Fortcafé 'De Batterie'Fortbaan 2Puurs-Sint-Amandsinfo@fortcafe-debatterie.be
FotheeHoogstraat 24/a11Puurs-Sint-Amandsinfo@marcvanraes.be
Garage De WolfDendermondsesteenweg 95Puurs-Sint-Amandsinge@garagedewolf.be
Grill DonnéKerkplein 3BPuurs-Sint-Amandsgrilldonne@telenet.be
Groenten en Fruit De Coninck-MoensLiezeledorp 98Puurs-Sint-Amandsbartdeconinck@hotmail.com
HaarplezierPalingstraat 83Puurs-Sint-Amandsccmservices@telenet.be
Hair Fashion Kris MaesLichterstraat 4Puurs-Sint-Amandsscubake@hotmail.com
HECTORStationsstraat 19Puurs-Sint-Amandskompact.puurs@gmail.com
Het SlotenplanHoogstraat 37Puurs-Sint-Amandsinfo@hetslotenplan.be
Het ZilverAtelierHoogstraat 23Puurs-Sint-Amandsinfo@hetzilveratelier.be
Hof ter ZielbeekSint-Katharinastraat 191Puurs-Sint-Amandsinfo@hofterzielbeek.be
iKnow-ITStationsstraat 5Puurs-Sint-Amandsinfo@iknow-it.be
Il Sapore enoteca e bistrotHoogstraat 75Puurs-Sint-Amandsmaren@ilsaporebistrot.be
INKART Ooievaarsnest 33Puurs-Sint-Amandsinfo@racingeventseurope.com
Jardin LudvinDonkstraat 92Puurs-Sint-Amandsinfo@ludvin.be
Julien MannenmodeStationsstraat 14Puurs-Sint-Amandssarah@julienmannenmode.be
Kaas en zuivel NathalieWekelijkse markt PuursMarktkramernathalie_vk@hotmail.com
KaaTigoFok 20aPuurs-Sint-Amandstigo@kaatigo.be
Kapsalon Ann van MeulderKleine Amer 12Puurs-Sint-Amandsvan.meulder.ann@telenet.be
Kapsalon kristelWolfstraat 74Puurs-Sint-Amandsinfo@kapsalonkristel.be
Kapsalon LeenLiezeledorp 67Puurs-Sint-Amandsgoossens.leen@telenet.be
Kipjes van de CosterWekelijkse markt PuursMarktkramerinfo@kipjesvandecoster.be
KompactWillem De Vochtstraat 12Puurs-Sint-Amandskompact.puurs@gmail.com
La RouteOoievaarsnest 11Puurs-Sint-Amandsinfo@la-route.be
Leonidas Dorpshart 52Puurs-Sint-Amandsleonidas@chocolatpuur.be
Lingerie AnSchipstraat 7Puurs-Sint-Amandslingeriean@telenet.be
MabobelleGuido Gezellelaan 101Puurs-Sint-Amandsnicole.rosiers1@gmail.com
Maes DrankenKerkstraat 82Puurs-Sint-Amands 
Maes HomestylingSint-Katharinastraat 12Puurs-Sint-Amandsinfo@maeshomestyling.be
Mange-toutMoerplas 46Puurs-Sint-Amandsgertschelfthout@hotmail.com
Margareta concept storeDorpshart 12 bus 1Puurs-Sint-Amandsinfo@margareta-puurs.be
Massage-accuracyJeugdlaan 3Puurs-Sint-Amandsinfo@massage-accuracy.be
Mind The VoiceLippeloseweg 44Puurs-Sint-Amandsinfo@mindthevoice.be
MinervaDorpshart 2Puurs-Sint-Amandsjilldekerf@hotmail.com
OrgaNicedLippeloseweg 48Puurs-Sint-Amandsinfo@organiced.be
Oud Huis Van ReethHoogstraat 19Puurs-Sint-Amandsinfo@vanreethpuurs.be
PalmtradingHeiken 64Puurs-Sint-Amandsinfo@palmtrading.be
Pekastya LingerieHoogstraat 25aPuurs-Sint-Amandspekastya@hotmail.be
Private ScissorsStationsstraat 26Puurs-Sint-Amandskatrien2010@live.be
PurelienCalleboutstraat 18Puurs-Sint-Amandsinfo@purelien.be
Puur SmaakBuisstraat 19/B2Puurs-Sint-Amandsbart@puursmaak.be
PuurcentGuido Gezellelaan 115Puurs-Sint-Amandspuurcent@hotmail.com
PuursanoRobert Verbelenstraat 8Puurs-Sint-Amandsinfo@puursano.be
PuursGSDorpshart 22Puurs-Sint-Amandsinfo@puurgs.be
PuurslofRobert Verbelenstraat 19Puurs-Sint-Amandsinfo@puurslof.be
RacketserviceBuisstraat 43aPuurs-Sint-Amandsracketservice@hotmail.com
RoetHoogstraat 107Puurs-Sint-Amandsroetsomers@hotmail.com
Rose-violet by VleminckxKasteeldreef 18aPuurs-Sint-Amandsrose-violet@skynet.be
SabineWekelijkse markt PuursMarktkramersabine.murijn@telenet.be
SaboresLivien Van der Looystraat 26Puurs-Sint-Amandsinfo@sabores.be
Salon EvyLippelodorp 60Puurs-Sint-Amandsevy.dierickx@telenet.be
Sans ChichiSchipstraat 97Puurs-Sint-Amandsbjorn.cloostermans9@gmail.com
Schoenen 't SneekeEmile Verhaerenstraat 22Puurs-Sint-Amandssneeke@skynet.be
Schoenmakerij FliesLiezeledorp 68aPuurs-Sint-Amandsschoenmakerij.flies@me.com
Schoonheidsinstituut KitoSchipstraat 43Puurs-Sint-Amandsxaxeki@gmail.com
Silent DiscoSchipstraat 97Puurs-Sint-Amandsinfo@silentdiscobelgium.be
Silent Disco BelgiumSchipstraat 97Puurs-Sint-Amandsinfo@silentdiscobelgium.be
Simple.com 2.0 KellyStationsstraat 20Puurs-Sint-Amandskellyvanderwilt@msn.com
Simple.com 2.0 LiesbethStationsstraat 20Puurs-Sint-Amandsliesbeth.aelbrecht@outlook.com
Simple.com 2.0 ZoëStationsstraat 20Puurs-Sint-Amandsz.peeters@gmail.com
Slagerij Wim & ChrisGuido Gezellelaan 147Puurs-Sint-Amandsbeenhouwerij.wim.en.chris@telenet.be
Smikkel-SmakkelWekelijkse markt PuursMarktkramergregory@smikkel-smakkel.be
Sofie OrganiseertLippelodorp 64Puurs-Sint-Amandssofieorganiseert@gmail.com
Standaard BoekhandelDorpshart 40Puurs-Sint-Amandssb.puurs@standaardboekhandel.be
Studio CharmaRobert Verbelenstraat 80Puurs-Sint-Amandscharlotteloverie@msn.com
Sweeney TattHoogstraat 66 b1Puurs-Sint-Amandssweeneytatt@gmail.com
t AfslankhuysStationsstraat 6Puurs-Sint-Amandscontact@afslankhuys.be
t BloemekeHoogstraat 22Puurs-Sint-Amandsinfo@tbloemeke.be
't SchipkenDam 114Puurs-Sint-Amandsfemke.vleminckx@hotmail.be
t SuykerbootjeDorpshart 17Puurs-Sint-Amandsinfo@tsuykerbootje.be
't Zoete KraamWekelijkse markt PuursMarktkramerdianevangucht@hotmail.com
The Q Sports & LoungebarBreendonkdorp 105Puurs-Sint-Amandselsedasneves@gmail.com
TopveloGansbroekstraat 40Puurs-Sint-Amandstopvelo2870@gmail.com
Traiteur MeersmansNutenstraat 29Puurs-Sint-Amandsdirk.meersmans@gmail.com
Traiteur VanhoeckHooiveld 15Puurs-Sint-Amandsinfo@traiteurvanhoeck.be
Uitgeverij BaetéStationsstraat 42a 2Puurs-Sint-Amandsinfo@baetewinkel.be
V&V Cleaning CenterBrabantstraat 12Puurs-Sint-Amandsinfo@car-truckwash.be
Vermeiren fietsenRobert Verbelenstraat 2Puurs-Sint-Amandsvermeiren3@telenet.be
Vishandel CostermansWekelijkse markt PuursMarktkramerinfo@vishandelcostermans.be
VitrineDorpshart 16Puurs-Sint-Amandselinemignolet@yahoo.co.uk
Wijn uit ItaliëGuido Gezellelaan 3Puurs-Sint-Amandsinfo@wijnuititalie.be
WILDRobert Verbelenstraat 39Puurs-Sint-Amandsinfo@wildplantenpuurs.be
Yami Wekelijkse markt PuursMarktkramerpeteranja@msn.com
Zonnecenter BronzéHoogstraat 64Puurs-Sint-Amandsmertens.carla@skynet.be













































































































































































































































































































































































































































































































































Procedure

Koop de P-bon online of aan één van onze balies (vanaf 2 december 2019).

Bedrag

De waarde van de P-bon is vrij te kiezen.

Saldo opvragen

Contactinformatie

Meer info?

Contactformulier