RUP den Hasselt

Volgens het Masterplan Tuinen van Puurs ontwikkelen we in de toekomst het gebied van de vroegere voetbal- en tennisinfrastructuur als hippe woonbuurt voor jonge gezinnen. Zo versterken we de woonkern met betaalbare woningen dichtbij dienstverlening, winkels en het openbaar vervoer.

Om die plannen te kunnen uitvoeren, is er een herbestemming van de gronden nodig. Daarom wordt er een ruimtelijk uitvoeringsplan (RUP) opgesteld. In dit RUP zetten we de recreatiegronden aan de voormalige voetbal- en tennisterreinen om naar woongebied.

Bekijk hier de plannen

Publieke raadpleging

Van 20 januari 2025 t.e.m. 20 maart 2025 werd er een publieke raadpleging gehouden over de start- en procesnota van het gemeentelijk ruimtelijk uitvoeringsplan (RUP) 'den Hasselt'.

Je kan de documenten nog online  raadplegen. 

Participatiemoment

Op 21 januari 2025 vond er een participatiemoment plaats in JOC WIJland. 

Projectomvang RUP

PSSST Mis geen enkel nieuwtje over Puurs-Sint-Amands

 

 

Hoe wij omgaan met jouw persoonsgegevens lees je in onze privacyverklaring.